Vixardia and Saleria

Forum VixardiaOTS i SaleriaOTS

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-05-05 01:07:36

Rycerz

Rat

Zarejestrowany: 2012-05-05
Posty: 4
Punktów :   

Apropos...

Troche nienormalnym jest kłaść 2gi server (pisze o tym w nowościach) gdy pierwszy jest NIEDOPRACOWANY!
Ba... niedopracowany to mało powiedziane!
9 expowisk i to wszystko? w tym po 2 takie same...
Jeśli nie potraficie wystawić porządnego servera, to nie będziecie mieli ani graczy, ani zysków...
A to "pomyślimy" od jednego z hosterów na pytanie gościa czy sprzedacie mu gm za 5/10zł... HAHAHA... (śmieszne -,-)

Kilka dobrych rad:

1. Mapka powinna być DUŻA!
2. Nie macie mappera? Powiedzcie... Zajmuję się mapowaniem do Tibii 8.1 (wyłącznie!), ale oczywiście moja praca by nie była darmowa (ceny nie byłyby wygórowane)...
3. Skrypty też u was padają... Np knight ma tylko 3 czary uderzające, a nie ma takiego którym mógłby trenować mlvl (zabierającego np 5k many). -innych profesji nie sprawdzałem...
4. Macie sms shop? -,- żenua... na takim ots, który ledwo stoi NIE MA PRAWA być sms shopu! Takie coś robi się dopiero, gdy już mapka i skrypty i questy i potworki są dopracowane, a nie kiedy widnieje zaledwie kilka potworków a mapka obejmuje podstawowe miasto OTSów Evo...


Pozdrawiam i mam nadzieję, że dałem powód do rozmyślań.

PS.:
Błąd na forum:
Tutaj możecie składać swoje propozycje na czary,expowiska,stworki i czary.(W nazwie tematu należy podać co proponujecie inaczej temat zostanie usunięty.

Ostatnio edytowany przez Rycerz (2012-05-05 01:11:06)

Offline

 

#2 2012-05-05 22:56:09

 [Admin] Vixardia

Administrator

24530530
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2012-04-29
Posty: 7
Punktów :   

Re: Apropos...

większość ogarniemy do wtorku-czwartku i odpalimy wtedy nowego otsa z innym ip niż vixardia bo dobrze wiemy że ten ots nie ma najmniejszego sensu bo jest za mało expowisk itd
i pro po tego co pisałeś że jesteś mapperem możesz się odezwać na gadu: 24530530.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fizjoterapia07.pun.pl www.kokotow.pun.pl www.gamershell.pun.pl www.gng.pun.pl www.goldhead.pun.pl